قیمت میلگرد ساده

با توجه به نوسانات قیمت میلگرد ساده همواره قبل از خرید میلگرد ساده قیمت آن را از طریق تماس با شماره ۰۹۱۲۲۹۵۵۰۴۴ دریافت کرده و سفارش خود را تایید کنید.

قیمت میلگرد ساده

قیمت میلگرد ساده در تاریخ ۲۱ اسفند ماه ۹۶ به شرح زیر می باشد. جهت اطلاع از آخرین وضعیت قیمت میلگرد ساده هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت میلگرد سادهمیلگرد ساده چیست

در ابتدا شمش ها به وسیله جک های هیدرولیکی در ردیف های مشخص وارد کوره می شود دمای این کوره ها به طور تقریبی برابر با  ۱۱۰۰ درجه سانتی گراد می باشد بعد از قرار گرفتن شمش ها در کوره در دمای بالا برای نورد آماده می شوند.

بعد از رسیدن شمش ها به دمای مورد نظر به منظور تولید میلگرد وارد خط تولید می شوند با قرار گرفتن شمش های مذاب بر روی رول به طرف مرحله رافینگ هدایت می شوند در مرحله رافینگ طی مراحلی از قطر شمش کاسته و به طول آن اضافه می شود. برای میلگرد ساده مرحله استند وجود ندارد اما به منظور آجدار کردن میلگرد بعد مرحله رافینگ مرحله استند وجود دارد در مرحله قیچی نیز متناسب با طوب مورد نظر برش داده می شود در این مرحله میلگردها در زیر گیوتین بر اساس استاندارد (ISIRI) برش داده می شود و در مرحله بهدی نیز بسته بندی شده و وارد بازار می شوند.